התקנת מצלמות אבטחה – מה עליכם לדעת

התקנת מצלמות אבטחה

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram

התקנת מצלמות אבטחה -

רגע לפני שאתם הולכים לבצע התקנת מצלמת אבטחה בבית או בעסק. חשוב שתדעו כמה דברים בסיסיים בטרם תפנו למתקין מצלמות אבטחה שיתקין לכם את מצלמות אבטחה. חשוב להתאים את סוג מצלמות האבטחה לצרכים האישיים שלכם, על מנת שתוכלו להפיק את המירב מהן.

מספר המצלמות שאתם צריכים

מספר המצלמות שאתם צריכים הוא בהתאם לצרכים האישיים שלכם. ישנם בתים ועסקים שרוצים התקנת מצלמות אבטחה בחדר ספציפי מסוים, וישנם כאלה שרוצים התקנת מצלמות אבטחה בכמה חדרים. לאחר שהחלטתם על מספר מצלמות האבטחה הרצויות חשוב למצוא מתקין מצלמות אבטחה מקצועי עם ניסיון בתחום התקנת מצלמות אבטחה. יש לקחת בחשבון אפשרות להוספת מצלמות בעתיד במיוחדעם מדובר על עסקי, אז יש לשקול ברצינות מערכת אשר ניתנת להרחבה בעתיד.

האם יש צורך באודיו מצלמה?

מאחר שישנם מצלמות אבטחה הכוללות מיקרופון מובנה אין צורך באודיו. אך עם אין אודיו במצלמות האבטחה, במיוחד שמדובר על מצלמות אבטחה ישנות מומלץ להוסיף אודיו באמצעות חיבור לכרטיס או למכשיר DVR. כמובן שעדיף לרכוש מצלמה עם מיקרופון מובנה על מנת לחסוך בהוצאות רכישת מצלמות אבטחה. במידה וישנה מצלמה חיצונית ניתן להוסיף כיסוי למצלמה להגנה מפני השמש, גשם, מעשי ונדליזם ועוד.

רוצים להתייעץ עם מומחים? השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם עם ייעוץ ראשוני חינם

מתי יש צורך במצלמות אלחוטיות?

הצורך במצלמות אלחוטיות יהיה כשר אנו רוצים להעביר את מיקום המצלמה למקום קבוע או שמיקום המצלמה אינו מאפשר העברת כבלים. באמצעות מתקין מצלמות אבטחה ניתן לבצע התקנת מצלמות אבטחה לבית או לעסק. חשוב לקחת בחשבון שמצלמות אלחוטיות דורשות חיבור מקור מתח אשר מתבצע באמצעות כבלים או באמצעות סוללות ועלות מערכת כזאת והתקנתה יקרה מאוד ביחס למצלמות אחרות.

בחירת מצלמות אבטחה לפי תנאי התאורה באזור

דבר חשוב ביותר בעת רכישת מצלמת אבטחה והתקנתה באמצעות מתקין מצלמות אבטחה היא תנאי התאורה של המצלמה באזור. כלומר, מהי כמות האור הדרושה על מנת לייצר תמונה חדה וברורה. ככל שהמקום בו נמצאת המצלמה הוא חשוך יותר כך המצלמה תצטרך לעבוד יותר חזק. באזורים חשוכים יש להשתמש במספר קטן של לוקסים לעומת אזורים חשוכים ביותר שיש להשתמש במצלמות אינפרא אדום עם 0 לוקסים.

עלות מחירי מצלמות אבטחה

מאחר וישנם לא מעט סוגים של מצלמות אבטחה הכוללות בין היתר מצלמות נסתרות. המחירים של מצלמות האבטחה שונים עלות מצלמה בודדת תעלה 250 שקלים כולל מע"מ, מדובר על מצלמה רגילה ברזולוציה רגילה הכוללת אפשרות לשדר את המידע און ליין ולתעד אותו. אך מצלמות הכוללות ראיית לילה יעלו לכם יותר בהתאם לכמות המטרים שניתן לצלם דרכם. כמו, כן מצלמות ממוגנות יעלו לכם החל מ 1,000 ₪. ואם תרצו מערכת שלמה של מצלמות אבטחה הכוללת 4 מצלמות רגילות הכוללות ראיית לילה מרחוק עד 15 מטרים תאלצו להיפרד מ-3,500 ₪ כולל מע"מ והתקנה. אך אם אתם רוצים מצלמה נסתרת המחירים גבוהים עוד יותר בכמה מאות שקלים, לכן יש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת מצלמות אבטחה ולהתאימם לצרכים האישיים שלכם.

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram

מוזמנים להגיב או לשאול שאלה

אולי יעניין אותכם

מצלמות אבטחה בתל אביב

מצלמות אבטחה בתל אביב – סיקרט מערכות תל אביב היא עיר גדולה ומאוכלסת, עם רמת פשיעה גבוהה יחסית. לכן, חשוב מאוד להיעזר במצלמות אבטחה כדי

קרא עוד »
קודן מכני

התקנת מנעול מכני

התקנת מנעול מכני (מנעול שבת) על ידי סיקרט מערכות סיקרט מערכות היא חברה המתמחה בהתקנת מנעולים ומערכות אבטחה. החברה מתקינה מגוון רחב של מנעולים, כולל

קרא עוד »
קודן לדלת

התקנת קודן לדלת

התקנת קודן לדלת – יגרום לכם רק לתועלת העולם שלנו הפך ליותר מסוכן, כך שמומלץ למגן את הבית, מה שישמור עליכם ועל בני משפחתכם. ככל

קרא עוד »

קבלו שיחת ייעוץ חינם

השאירו פרטים כאן ונדבר בקרוב

דילוג לתוכן