התקנת מצלמות אבטחה – מה עליכם לדעת

התקנת מצלמות אבטחה -

רגע לפני שאתם הולכים לבצע התקנת מצלמת אבטחה בבית או בעסק. חשוב שתדעו כמה דברים בסיסיים בטרם תפנו למתקין מצלמות אבטחה שיתקין לכם את מצלמות אבטחה. חשוב להתאים את סוג מצלמות האבטחה לצרכים האישיים שלכם, על מנת שתוכלו להפיק את המירב מהן.

מספר המצלמות שאתם צריכים

מספר המצלמות שאתם צריכים הוא בהתאם לצרכים האישיים שלכם. ישנם בתים ועסקים שרוצים התקנת מצלמות אבטחה בחדר ספציפי מסוים, וישנם כאלה שרוצים התקנת מצלמות אבטחה בכמה חדרים. לאחר שהחלטתם על מספר מצלמות האבטחה הרצויות חשוב למצוא מתקין מצלמות אבטחה מקצועי עם ניסיון בתחום התקנת מצלמות אבטחה. יש לקחת בחשבון אפשרות להוספת מצלמות בעתיד במיוחדעם מדובר על עסקי, אז יש לשקול ברצינות מערכת אשר ניתנת להרחבה בעתיד.

האם יש צורך באודיו מצלמה?

מאחר שישנם מצלמות אבטחה הכוללות מיקרופון מובנה אין צורך באודיו. אך עם אין אודיו במצלמות האבטחה, במיוחד שמדובר על מצלמות אבטחה ישנות מומלץ להוסיף אודיו באמצעות חיבור לכרטיס או למכשיר DVR. כמובן שעדיף לרכוש מצלמה עם מיקרופון מובנה על מנת לחסוך בהוצאות רכישת מצלמות אבטחה. במידה וישנה מצלמה חיצונית ניתן להוסיף כיסוי למצלמה להגנה מפני השמש, גשם, מעשי ונדליזם ועוד.

רוצים להתייעץ עם מומחים? השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם עם ייעוץ ראשוני חינם

מתי יש צורך במצלמות אלחוטיות?

הצורך במצלמות אלחוטיות יהיה כשר אנו רוצים להעביר את מיקום המצלמה למקום קבוע או שמיקום המצלמה אינו מאפשר העברת כבלים. באמצעות מתקין מצלמות אבטחה ניתן לבצע התקנת מצלמות אבטחה לבית או לעסק. חשוב לקחת בחשבון שמצלמות אלחוטיות דורשות חיבור מקור מתח אשר מתבצע באמצעות כבלים או באמצעות סוללות ועלות מערכת כזאת והתקנתה יקרה מאוד ביחס למצלמות אחרות.

בחירת מצלמות אבטחה לפי תנאי התאורה באזור

דבר חשוב ביותר בעת רכישת מצלמת אבטחה והתקנתה באמצעות מתקין מצלמות אבטחה היא תנאי התאורה של המצלמה באזור. כלומר, מהי כמות האור הדרושה על מנת לייצר תמונה חדה וברורה. ככל שהמקום בו נמצאת המצלמה הוא חשוך יותר כך המצלמה תצטרך לעבוד יותר חזק. באזורים חשוכים יש להשתמש במספר קטן של לוקסים לעומת אזורים חשוכים ביותר שיש להשתמש במצלמות אינפרא אדום עם 0 לוקסים.

עלות מחירי מצלמות אבטחה

מאחר וישנם לא מעט סוגים של מצלמות אבטחה הכוללות בין היתר מצלמות נסתרות. המחירים של מצלמות האבטחה שונים עלות מצלמה בודדת תעלה 250 שקלים כולל מע"מ, מדובר על מצלמה רגילה ברזולוציה רגילה הכוללת אפשרות לשדר את המידע און ליין ולתעד אותו. אך מצלמות הכוללות ראיית לילה יעלו לכם יותר בהתאם לכמות המטרים שניתן לצלם דרכם. כמו, כן מצלמות ממוגנות יעלו לכם החל מ 1,000 ₪. ואם תרצו מערכת שלמה של מצלמות אבטחה הכוללת 4 מצלמות רגילות הכוללות ראיית לילה מרחוק עד 15 מטרים תאלצו להיפרד מ-3,500 ₪ כולל מע"מ והתקנה. אך אם אתם רוצים מצלמה נסתרת המחירים גבוהים עוד יותר בכמה מאות שקלים, לכן יש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת מצלמות אבטחה ולהתאימם לצרכים האישיים שלכם.

פגישת ייעוץ ללא עלות

סיקרט מערכות אבטחה - החברה המובילה והמקצועית בארץ להתקנת מצלמות אבטחה, אזעקות וקודנים.

או השאירו פרטים כאן בתיבה ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם

יולי חם בסיקרט מערכות - קבלו קצת ממבצעי החודש שלנו!

Scroll to Top

קבלו שיחת ייעוץ חינם

השאירו פרטים כאן ונדבר בקרוב

דילוג לתוכן