מערכת אזעקה לבית או לעסק – כך תבחרו נכון

אזעקה לבית

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram

אזעקה לבית -

המציאות המסוכנת בה אנו חיים מחייבת אותנו להתקין מערכת אזעקה לבית שתגן על בני ביתנו במהלך כל שעות היום שבעה ימים בשבוע. באמצעות מערכת אזעקה לבית ניתן להרגיש מוגנים ובטוחים באזור האינטימי והאישי שלנו. רגע לפני שאתם מחליטים לרכוש מערכת אזעקה לבית או לעסק חשוב שתשימו לב כמה דברים חשובים.

למה חשוב לשים לב בעת רכישת מערכת אזעקה

לאחר שהחלטתם על סוג האזעקה שאתם רוצים לרכוש, יש לדעת איזה פתחים חובה להגן עליהם ואלה אפשר לוותר או למגן בצורה אחרת. המקומות שחשובים למיגון הבית הם דלתות כניסה או יציאה אחרית, חלונות ויציאה למרפסת או חצר בקומת הקרקע, מרפסות בקומה עליונה וכן כל פתח אשר רואים ושניתן להיכנס אליו בקלות. מעבר לכך חשוב לשים לב לדברים הבאים:

מיקום מערכת האזעקה- למיקום מערכת האזעקה חשיבות רבה. יש להתקין את מערכת האזעקה במקום סמוי ולא גלוי לעין על מנת שגנבים ופורצים לא יוכלו למצוא את הרכזת ולגרום לה נזק. במידה ומדובר על אזעקה אלחוטית, חשוב לשים לב לקליטה של הרכזת אל מול הגלאים.

גודל מערכת האזעקה- גודל מערכת האזעקה תלויה בכמות הגלאים. ככל שיש יותר גלאים כך יש צורך במערכת אזעקה שתכיל את כמות הגלאים המתאימה. מערכת אזעקה אלחוטית יכולה להכיל עד 28 גלאים אלחוטיים ושני קווים לעומת מערכת קווית שיכולה להכיל 8 גלאים קוויים וניתנת להרחבה של עד 144 גלאים שמתוכם יכולים להיות עד 24 גלאים אלחוטיים.

חייגן או מודם- החייגן מובנה בתוך מערכת האזעקה וכחלק בלתי נפרד מלוח הבקרה. באמצעות החייגן ניתן לקבל דיווח בזמן אמת בעת הפעלת האזעקה. כמו כן, באמצעות מודם סלולארי ניתן לקבל גיבוי לקו הטלפון ואם אין טלפון משמש המודם כקו טלפון ראשי. עם מודם סלולארי ניתן לקבל דיווח שיש הפסקת חשמל ואין קו טלפון ולכן הוא חשוב מאוד בעת רכישת מערכת אזעקה לבית.

דיווח אונליין- באמצעות מערכת אזעקה ניתן לקבל דיווח על תקלות במערכת כגון: תקלות מתח, רשת, סוללה חלשה, תקלות קו טלפון ועוד. ברגע שיש לנו דיווח על תקלות אלה קל לטפל בהם במהירות ולהמשיך בתפקוד המערכת באופן תקין.

שליטה מרחוק- באמצעות שליטה מרחוק במערכת האזעקה הביתית ניתן לשלוט על המערכת באמצעות הטלפון. השליטה מרחוק עוזרת לנו לנטרל את המערכת בעת הצורך או להפעיל מוצרי חשמל שונים בבית כמו: תריסים חשמליים שניתן לסגור ולפתוח, מזגן, מכשירי חשמל שונים ועוד.

רוצים להתייעץ עם מומחים? השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם עם ייעוץ ראשוני חינם

האם כדאי לשלב מערכת אזעקה בשילוב מצלמות אבטחה?

אם אתם רוצים רמת ביטחון והגנה גבוהה, במיוחד אם אתם גרים על בית קרקע ולא מרגישים בטוחים. שילוב של מערכת אזעקה עם מצלמות אבטחה היא השילוב הטוב ביותר להגנה על ביתכם ובני ביתכם במשך כל שעות היום. הודות למערכת אזעקה בשילוב מצלמות אבטחה תוכלו להרגיש ביטחון 24/7 ולסיר המון דאגות מהראש.

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram

מוזמנים להגיב או לשאול שאלה

אולי יעניין אותכם

מצלמות אבטחה בתל אביב

מצלמות אבטחה בתל אביב – סיקרט מערכות תל אביב היא עיר גדולה ומאוכלסת, עם רמת פשיעה גבוהה יחסית. לכן, חשוב מאוד להיעזר במצלמות אבטחה כדי

קרא עוד »
קודן מכני

התקנת מנעול מכני

התקנת מנעול מכני (מנעול שבת) על ידי סיקרט מערכות סיקרט מערכות היא חברה המתמחה בהתקנת מנעולים ומערכות אבטחה. החברה מתקינה מגוון רחב של מנעולים, כולל

קרא עוד »
קודן לדלת

התקנת קודן לדלת

התקנת קודן לדלת – יגרום לכם רק לתועלת העולם שלנו הפך ליותר מסוכן, כך שמומלץ למגן את הבית, מה שישמור עליכם ועל בני משפחתכם. ככל

קרא עוד »

קבלו שיחת ייעוץ חינם

השאירו פרטים כאן ונדבר בקרוב

דילוג לתוכן