מערכות אזעקה

אזעקה - מה שצריך לדעת

ריבוי גל הפריצות והגניבות בשנים האחרונות מצריך מאיתנו כבעלי בתים ועסקים לשמור על הנכסים שלנו גם שאיננו נמצאים בבית או במשרד. באמצעות מערכת אזעקה המתריעה בפני חדירת אנשים לא מורשים אל שטח ביתנו או משרדנו, ניתן לדעת אילו אנשים לא רצויים נמצאים במרחב האינטימי האישי שלנו. מערכת אזעקה במיוחד עם שילוב של מצלמת אבטחה תגן על המרחב האישי והאינטימי שלנו מפני חדירת גנבים, פורצים, בע"ח, שיכורים, מסוממים וכן אנשים לא רצויים.

מערכת אזעקה

שמדובר על הבית הפרטי שלכם או על העסק, אסור להתפשר. עם מערכת אזעקה של סיקרט מערכות אבטחה תוכלו לאבטח את הבית או העסק במשך 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. מערכת האזעקה תגן על ביתכם או עסקכם ותיתן לו הגנה מרבית מפני אנשים לא רצויים. תוכלו לבחור מבין מגוון סוגי מערכות האזעקות הקיימות שכוללות בין היתר אינטרקום, כריזה ובקר כניסה, מערכת גילוי אש ועשן, לחצני מצוקה ועוד. מערכת אזעקה מותאמת לצרכים האישיים שלכם, וניתן להתאימה באמצעות איש מקצוע.

מערכת אזעקה לבית

הבית הוא המרחב האינטימי והאישי שלכם בו אתם נמצאים רוב שעות היום. לכן יש צורך לאבטח אותו מפני פריצות וגניבות. מערכת אזעקה לבית בשילוב מצלמות אבטחה תמגן ותאבטח את ביתכם בצורה המושלמת ביותר לאורך כל שעות היממה שבעה ימים בשבוע. עם מערכת אזעקה לבית תוכלו להגן על משפחתכם מפני אנשים, פורצים ובע"ח לא רצויים.

התאמת אזעקה לבית אשר תתריע למוקד בשעת אמת על המתרחש, תאפשר תגובה מהירה מצד סיירי החברה שיגיעו במהירות לביתכם ויעזרו לכם. אזעקה לבית כוללת גלאים העובדים על תנועה וחום גוף, גלאי וילון, סירנה חיצונית ופנימית, לוח מקשים אלגנטי. מערכות אזעקה לבית מותאמות בהתאם לצרכי הלקוח. בסיקרט מערכות אבטחה תקבלו התאמה מלאה לסוג האזעקה שאתם צריכים לביתכם בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

אזעקה אלחוטית וסוגי גלאים

בסיקרט מערכות אבטחה תמצאו את סוגי הגלאים הבאים: גלאי מגנט, גלאי נפח, גלאי הצפה וגלאי וילון.

גלאי מגנט- הינו גלאי אשר מזהה פתיחה שאינה מורשית באמצעות המגנטים שלו אשר מתחברים לצידי הדלת או החלון, שדלת נפתחת הם נפרדים ואז האזעקה מופעלת.

גלאי נפח- גלאי נפח מזהה תנועה באמצעות שינוי הטמפרטורה ושלח שני קרני אור אחת עליונה ואחת תחתונה. בעת זיהוי תנועה שני הקרניים מפועלת יחדיו ואז האזעקה פועלת.

גלאי הצפה- גלאי הצפה מותקן במבנים בהם יש סכנת הצפת מים במקרה של דליפה או הצפה של אזור מסוים. הגלאי מתריע בעת סכנה והאזעקה מופעלת.

גלאי וילון- גלאי וילון מותקן על גבי החלונות למעלה על מנת ליצור הגנה על שטח החלון כלומר הוא מעין וילון על כן שמו. ברגע שהגלאי מזהה תנועה של שינוי טמפרטורה הוא מתריע והאזעקה מופעלת.

גלאי אזעקה

יצאנו במבצע משתלם במיוחד

מערכת אזעקה פימא + 2 גלאים סירנה ולוח מקשים בעברית החל מ - 1790 ש"ח
לזמן מוגבל

למה לבחור אותנו?

אנו דוגלים במקצועיות

0
מעל עשר שנות ניסיון
0 +
מאות לקוחות מרוצים

משפרים את רמת האבטחה בבית בעסק או בכל מקום אחר שצריכים אותנו

מערכת אזעקה בבית
שיפור הביטחון בבית 92%
מערכת אזעקה בעסק
שיפור הביטחון בעסק 95%
מערכת משולבת מצלמות אבטחה ומערכות אזעקה
שיפור הביטחון 99%

אז מה בדיוק אנו מציעים?

  • צוות זמין עבורכם להתקנה תוך יום עסקים
  • עבודה מקצועית ונקייה שתקנה לכם ראש שקט
  • שירות אישי ואמין עם שנה אחריות על כל המוצרים (גם לאחר ההתקנה אנו איתכם)
  • עובדים עם הציוד האיכותי ביותר
  • מחירים משתלמים במיוחד
  • שיחת ייעוץ חינם!

אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים כאן ונדבר ממש בקרוב

אולי יעניין אותכם

מצלמות אבטחה בתל אביב

מצלמות אבטחה בתל אביב – סיקרט מערכות תל אביב היא עיר גדולה ומאוכלסת, עם רמת פשיעה גבוהה יחסית. לכן, חשוב מאוד להיעזר במצלמות אבטחה כדי

קרא עוד »
קודן מכני

התקנת מנעול מכני

התקנת מנעול מכני (מנעול שבת) על ידי סיקרט מערכות סיקרט מערכות היא חברה המתמחה בהתקנת מנעולים ומערכות אבטחה. החברה מתקינה מגוון רחב של מנעולים, כולל

קרא עוד »
קודן לדלת

התקנת קודן לדלת

התקנת קודן לדלת – יגרום לכם רק לתועלת העולם שלנו הפך ליותר מסוכן, כך שמומלץ למגן את הבית, מה שישמור עליכם ועל בני משפחתכם. ככל

קרא עוד »